Álláshirdetés - kereskedelmi ügyintéző

Dinamikusan fejlődő, több évtizedes múlttal rendelkező csomagolóanyag gyártással foglalkozó cégcsoportunk kereskedelmi ügyintézőt keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése belföldi és külföldi piacokon
  • Új vevők szerzése, meglévő vevőkapcsolatok ápolása
  • Piacbővítés
  • Árajánlatok készítése, megrendelések egyeztetése és visszaigazolása
  • Reklamációkezelés
  • Rendszeres, személyes vevőlátogatás

Feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Önálló és csapatbeli munkavégzés
  • Dinamikus, energikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word,) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkajogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Útiköltség térítés
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikus, innovatív csapatban

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás
  • Vállalati környezetben szerzett értékesítési vagy termelési tapasztalat
  • Erős műszaki affinitás
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Borsodszirák, Petőfi út 43.